MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 5986652
nr 598 6652
Stol
1800-tal, Bemålad, handsnidad, höjd: 108
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 september 2009
kl 17:55:23
5/9 14:44:20
7/9 13:42:41
450 kr